Naistepesubrändi Donalabel bambuskangast pesu sündis ideest luua nii pehmeid alusrõivaid, mida ei oleks seljas kandes tunda.

*Tänu mõnusale kangale ja naise mugavusest lähtuvale lõikele saigi mõte teoks.

Käivitav jõud - Isiklikud vajadused

Nagu paljud head asjad, nõnda sai ka Donalabel alguse isiklikest vajadustest. Meil sai lihtsalt ühel hetkel küllalt pidevast ebamugavusest, mida kergelt kraapiv, hõõruv või sooniv pesu valmistas. Eriti tüütuks muutus see pärast laste sündi, kui ei tahtnud enam mitte mingisugust sünteetikat rindade vastas tunda.

*Iseendale parimat võimalikku lahendust välja töötades jõudsid nad omanäolise pesuni.

Eesmärk - täieliku mugavuse saavutamine

Rõõmsavärvilist pesu luues lähtume eelkõige sellest, mis on naisele mugav ja toetab keha. Pesu on minimalistliku disainiga ja valmistatud hästi hingavast, planeeti säästvast bambuskangast.

Kahjulikest kemikaalidest prii bambuskangas kootakse Sindis ja pesu õmmeldakse Põlvas. Kogu info, mis pesule läheb, trükitakse kangale või kanga jääktükkidele käsitsi siiditrükitehnikas. Ostjateni jõuab kaup biolagunevas pakendis.

*Loomulikkuse pühitsemine

Soovime näidata naisi kogu nende eheduses, loomulikkuses ning mitmekülgsuses. See naine julgeb kahtluse alla seada reeglid, mis märkamatult meie vabaduse röövivad. Meie usume, et  „ülim heategu, mille saad maailmale teha, on armastada iseennast.”

Kogu oma tegevusega oleme küsimärgi alla seadnud tavapärased peavoolu ilunormid. Donalabel kaubamärk on pühendus meie võrratutele eripäradele ja loomulikkusele.

Donalabel ei piirdu vaid naistepesuga. Juba on valikusse jõudnud tooted meestele ja üsna pea tuleb välja ka lastepesu kollektsioon.

PS! Meie väikeettevõtte missiooni ja tegutsemist saab toetada ka rahaliste annetustega arvelduskontole 
Donkibron OÜ EE362200221071307304

Parema ja pehmema maailma poole!

Metsik enesearmastus